fbpx

Contacteer ons













    Alle velden zijn verplicht in te vullen.

    In navolging en onder voorbehoud van de communicatie van de regering ontvangen u graag enkel op afspraak in onze toonzalen.
    Om de veiligheid van onze klanten en onze medewerkers te verzekeren, wordt een bezoek beperkt tot 1 uur met max. 2 personen uit hetzelfde huishouden.

    Het bezoek zal verlopen volgens de algemene richtlijnen van social distancing, gebruik van mondmaskers en handontsmetting.

    Gelieve telefonisch contact op te nemen met uw toonzaal voor het maken van een afspraak.

    Sluitingsdagen voor alle toonzalen in 2021

    van donderdag 13 mei tot en met zondag 16 mei (Hemelvaart)
    van zaterdag 22 mei tot en met maandag 24 mei (Pinksteren)
    van zaterdag 17 juli tot en met zondag 31 juli (zomerverlof)
    van zaterdag 14 augustus tot en met maandag 16 augustus (olv Hemelvaart)
    van zaterdag 30 oktober tot en met maandag 1 november (Allerheiligen)
    van donderdag 11 november tot en met zondag 14 november (Wapenstilstand)
    van donderdag 24 december tot en met zondag 2 januari 2022 (eindejaarsverlof)

    Regiomanagers

    Antwerpen & Limburg: Tom Van Otten – tom.vanotten@tiletradecenter.be – +32 499 62 03 93
    Oost-Vlaanderen: Philip Cleeren – philip.cleeren@tiletradecenter.be – +32 477 96 89 59
    West-Vlaanderen: Mike Vermeirsch – mike.vermeirsch@tiletradecenter.be – +32 468 16 67 79
    Wallonië: Olivier Stevens – olivier.stevens@tiletradecenter.be – +32 478 79 15 56

    Projectmanager

    Peter Vanden Heede – peter.vandenheede@tiletradecenter.be – +32 473 92 84 68

    Accountmanager

    Brecht Vande Putte – brecht.vandeputte@tiletradecenter.be – +32 472 03 40 73