fbpx

Contacteer ons













    Alle velden zijn verplicht in te vullen.

    Sluitingsdagen voor alle toonzalen in 2022

    van donderdag 26 mei tot en met zondag 29 mei 2022 (O.L.H. Hemelvaart)
    maandag 6 juni (Pinksteren)
    van zaterdag 9 juli tot en met zondag 31 juli (zomerverlof)
    maandag 15 augustus (O.L.V. Hemelvaart)
    van zaterdag 29 oktober tot en met dinsdag 1 november (Allerheiligen)
    van vrijdag 11 november tot en met zondag 13 november (Wapenstilstand)
    van zaterdag 24 december tot en met maandag 2 januari 2023 (eindejaarsverlof)

    Regiomanagers

    Antwerpen & Limburg: Tom Van Otten – tom.vanotten@tiletradecenter.be – +32 499 62 03 93
    Antwerpen – Mechelen – Leuven: Mario Frederickx – mario.frederickx@tiletradecenter.be – +32 472 03 40 73
    Oost-Vlaanderen: Philip Cleeren – philip.cleeren@tiletradecenter.be – +32 477 96 89 59
    West-Vlaanderen: Mike Vermeirsch – mike.vermeirsch@tiletradecenter.be – +32 468 16 67 79
    Wallonië: Olivier Stevens – olivier.stevens@tiletradecenter.be – +32 478 79 15 56

    Projectmanager

    Peter Vanden Heede – peter.vandenheede@tiletradecenter.be – +32 473 92 84 68